Yurt dışına mı çıkıyor?

Mehmet Ali Ağca, yurtdışına çıkabilmek için pasaport müracaatında bulundu.

Sincan F Tipi Cezaevi’nden geçtiğimiz günlerde tahliye olan Mehmet Ali Ağca, 5 yıl süreli pasaport müracaatında bulundu.

Cihan ekibinin görüntülediği Ağca, “Hangi ülkeye gideceksiniz?” sorusunu cevapsız bıraktı. Kardeşi Adnan Ağca ise, “Herkese uygulanan prosedür uygulandı. İmzasını attı, parmak izi alındı.” dedi.

Pendik İlçe Emniyet Müdürlüğü Pasaport Büro Amirliği’ne kardeşi Adnan Ağca ve bazı yakınlarıyla gelen Mehmet Ali Ağca, emniyet müdürlüğünde yaklaşık yarım saat kaldı. Üzerinde mavi kazak ve mavi ceket ile gözünde güneş gözlüğü bulunan Ağca, emniyet çıkışında basın mensuplarının sorularını, “Sağolun! teşekkür ederim.” diyerek yanıtladı. Ağca, “Hangi ülkeye gideceksiniz?” sorusunu cevapsız bıraktı.

Kardeşi Adnan Ağca ise, “Her Türk vatandaşının alma hakkı olan pasaport için başvuru yaptı. Herkese uygulanan prosedür uygulandı. Yardımcı oldular, imza attı, parmak izi alındı. En kısa zamanda pasaportunu alacak.” diye konuştu. “Gitmeyi düşündüğü herhangi bir ülke var mı?” sorusuna, “Bilmiyorum.” cevabını veren Adnan Ağca, film tekliflerinin hatırlatılması üzerine, “Haberim yok, kendisi bilir.” diye konuştu.

Aracın içerisinden el sallayan Ağca, emniyet müdürlüğünden ayrıldı.

Öte yandan, Mehmet Ali Ağca’nın 1′i bayan 3 avukatını noter kanalıyla azlettiği bildirildi. Ağca’nın bu konuda, “Benim avukatlık bir işim kalmadı.” dediği öğrenildi.

Kaynak : Mynet

Yazan admin – Tarih 26. Ocak. 2010

Etiketler: ,

Yurt dışına mı çıkıyor? – yazısı tanıtım amaçlı konulmuştur.Şayet müzik sahibi ya da resmi temsilcisi olarak buradan kaldırılmasını istediğiniz yazı ve media player olursa, kurumsal e-postanızı kullanarak iletişim bölümümüze bir e-posta göndermeniz yeterlidir..

Yorum Yok – “Yurt dışına mı çıkıyor?”

Yorum Yaziniz.

İsim:
Email:
Yorum:
XHTML: Kullanılabilir Etiketler: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>